Laosas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Laosas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Laose

Laosas - Pietryčių Azijos šalis, kurią kerta Mekongo upė ir garsi uolėta teritorija, prancūzų kolonijine architektūra, genčių gyvenvietėmis ant kalvų ir budistų vienuolynais. Vientianas yra sostinė ir jame yra paminklas tam Luangui, kuriame relikvijoje yra tai, kas, kaip manoma, yra Budos krūtinkaulis. Šiaurė ribojasi su Kinija, į rytus su Vietnamu, į pietus su Kambodža, į vakarus su Tailandu ir į šiaurės vakarus su Birma.

Šalyje įvyko daug pokyčių, daugelis jų teigiami. Išorės investicijos akivaizdžiai pagerina gyvenimo lygį, o vyriausybė daro pažangą gerindama infrastruktūrą.

Nekilnojamojo turto kainos ir pragyvenimo išlaidos Laose yra labai žemos. Butų kainos Vientianyje svyruoja nuo 1 000 USD iki 4 000 USD už kvadratinį metrą.

Nors užsieniečiams neleidžiama turėti žemės Laose, pastaraisiais metais užsienio investuotojų iš Kinijos, Vietnamo ir Tailando skaičius nuolat auga.

Laoso gyventojai sudaro tik 40 proc. Klientų, norinčių įsigyti parduodamo turto Laose, o kiti užsieniečiai, galbūt 20 proc. Kinų, 10 proc. Korėjiečių, vietnamiečių ir vakariečių.

Dabar Vientianas ir 12 ekonominių zonų patiria statybų nuojautą, kurią palaiko trisdešimties metų šalies ekonomikos augimas ir padidėjusios užsienio investicijos.

Dauguma pastatų yra ekonominėse zonose, kurias pristatė vyriausybė, kad pritrauktų vietos ir užsienio investuotojus, norinčius įsigyti nekilnojamojo turto pardavimui Laose. Pavyzdžiui, šiuo metu statomi specialioje ekonominėje zonoje, kurioje yra „LuangMarsch 18“ kooperatyvo bokštai. Kiti du 45 aukštų kooperatiniai namai yra skirti statyti konkrečioje Thakheko ekonominėje zonoje kaip „ThakhaekDreamworldCity“ projekto dalis.

Tikimasi, kad per ateinančius kelerius metus nekilnojamojo turto paklausa Laose augs ir toliau, esant stipriam ekonomikos augimui ir besitęsiančiam tiesioginių užsienio investicijų srautui į šalį

  •  
    Persikėlimas į Laosą. Ekspatriata ir gyvena Laose

        Yra tikslų, kurie a priori yra atmesti, nes jie yra mažai žinomi arba tiesiog dėl tinkamos informacijos trūkumo. Mes, Realigro, esame čia. Kaip dabar suprantate, mes visada norime suteikti savo skaitytojams galimybę sužinoti apie įvairias alternatyvas ir visų pirma tinka visiems. Kodėl ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 5177

Parduoda 3 miegamieji, Laosas, Vientiane Capital, Vientiane, center

38,200.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

150 m²
Pasibaigimo metai: 2010. Kaina: nuo 36200 eurų. Kvadratiniai metrai: nuo 36,2 iki 150. Tikrasis 240 skirtingo stiliaus ir skirtingo dydžio studijų, ap...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB